Pracownik produkcji

firma produkcyjna

Stała
Niemcy
24/09/2018, 10:41

przemysł spożywczy

Obowiązki:

  • samodzielna obsługa linii produkcyjnych
  • rozładunek oraz załadunek towarów

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum zawodowe (techniczne)
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym
  • sumienność

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na terenie Niemiec (Brandenburgia)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • system premiowy

Zgłaszanie kandydatur przez formularz na stronie lub mailem na adres biuro@workwest.pl

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.

Cechy oferty pracy

StanowiskoPracownik produkcji